Yayla Tuğla Fabrikası üretimini Boyabatta gerçekleştirmektedir. Boyabat Tuğla ve Kiremit Fabrikaları arasında ilklerden olup 40 yıldır sektörün içerisinde yer almaktadır. Ağırlıklı olarak hizmet verdiği bölgeler Marmara Bölgesi, Batı Karadeniz ve İç Anadolu Bölgesidir. Her zaman tuğlada kaliteye  önem veren ve uygun fiyat seçenekleri sunan Yayla Tuğla Fabrikası ürünlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

yayla-tugla-fabrikasi

“Yayla Tuğla Fabrikası” icin 1 yorum yapilmis.

  Metin CELAYER
  11 Eylül 2011 at 21:30

  Sayın yetkili

  Firmamızın Rusya iştiraki olan firma için Rusyada alınan otel inşaatı için aylık ortalama 1.200.000 adet tuğla siparişi olacaktır.Toplam 1 yıl sürekli olarak tedarik Yapılacaktır..
  Ekte resim ve ebatları bulunan tuğlalar için FOB İstanbul / İzmir ve Karadeniz Limanlarından herhangibiri için fiyat teklifinizi ve şartlarınızı en kısa zamanda bekliyoruz.
  Teklifiniz olumlu bulunduğu taktirde firmamız ve teşebbüsleri hususunda daha detaylı bilgi vereceğiz.

  Thnks n Brgds
  Cpt.Metin CELAYER

  MEFA İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ
  MOB. : +90 543 282 16 05
  mcelayer@baryashipping.net
  mastemarine@gmail.com

  Firmanızın mail adresini bulamadığım için elimde bulunan numune kataloğunu gönderemiyorum.Lütfen cevaplarınızı mail adreslerimden birine gönderin.

Yorum Bölümü.(Biz yorumları seviyoruz.)

Şamlılar Ticaret yaklaşık 50 Yıldır, çeşitli sektörlerde faaliyetini sürdürmektedir. İş Konularımız; Yayla Tuğla Fabrikası, Arçelik Bayi, Fırçasız Oto Yıkama Ürünleri, Pınar Su Bayi, Aygaz Tüp ve Otogaz Bayi, Teksin Un Bayi, Kömür ve Gübre Satışı Konularında Hizmet Vermekteyiz.