Tuğla ürün olarak yoğun talep gören, piyasada en çok tercih edilen kaba yapı malzemesidir. Tuğla sektörü geçmişten geleceğe sağlam adımlar ile yoluna devam etmektedir. Kendi alanında en çok satılan ürün olmaktadır. Bir dönem tuğlaya rakip ürünler çıkmış olsa da doğal yapı malzemesi olması ve ucuz olması inşaat sahipleri tarafından tercih edilme sebebi olmuştur. Bunların yanında Tuğla fabrika sahipleri dönem dönem sıkıntılı günler yaşamıyor değiller. Maliyetlerin artması ve nakliyede yaşanan sıkıntılar, işci bulmak gibi sıkıntılar içinde üretmete ve hizmet etmeye devam ediyorlar.

Sitemizde tuğla sektörü ile ilgili bilgilere yer yer veriyoruz. Tuğla fabrikalarının sıkınıtlarını, yenilikleri, tugla sektörüne hizmet firmaların birbiri ile iletişime geçmesine imkan sağlıyoruz.

“Tuğla Sektörü” icin 2 yorum yapilmis.

  mustafa gönulalan
  18 Şubat 2012 at 17:26

  Nem alma otomayonlarında kullanılan 1500 cap 37 kw fanlar 11 kwya düşürüyoruz mhg havalandırma exproof pervane sanayi 0212 5300617

  Murat CEVIK
  11 Nisan 2012 at 09:10

  Tuğla ve Kiremit sanayi arkadaşlar merhaba, adım Murat CEVİK, CLEİA firmasında çalışıyorum.

  Kurutma, Tunel fırın, otomasyon… projelerde anahtar teslim çözümler sunuyoruz.

  Mail adresim : murat.cevik@cleia.fr

  CLEİA video sunumu seyretmek için tıklayın : http://youtu.be/uQtvvx2bzMY

  Web sayfamızı ziyaret etmek için tıklayın : http://www.cleia.fr/en

  Hayırlı işler.

Yorum Bölümü.(Biz yorumları seviyoruz.)

Şamlılar Ticaret yaklaşık 50 Yıldır, çeşitli sektörlerde faaliyetini sürdürmektedir. İş Konularımız; Yayla Tuğla Fabrikası, Arçelik Bayi, Fırçasız Oto Yıkama Ürünleri, Pınar Su Bayi, Aygaz Tüp ve Otogaz Bayi, Teksin Un Bayi, Kömür ve Gübre Satışı Konularında Hizmet Vermekteyiz.