Oto yıkama makinelerinin satışı ülkemizde yerli ve yabancı olarak yapılmaktadır. İthal oto yıkama makineleri Alman malı olup yerli üretilen oto yıkama makinelerine göre fiyatları farklıdır.

Oto yıkama makineleri basınçlı soğuk sıcak oto yıkama makineleri ve basınçlı soğuk yıkama makineleri olarak ikiye ayrılır. Çeşitli basınçlarda üretilen oto yıkama makineleri kullanım yerine göre tercih edilmektedir. Basınçlı oto yıkama makinelerin deterjan ile de kullanılabilmektedir. Piyasada en çok 150 bar, 200 bar, 250 bar, 300 bar ve 400 bar olan oto yıkama makineleri bulunmaktadır.

Oto yıkama makinelerinin  fiyatları bar güçlerine göre de değişmektedir. Oto yıkama makinesinin pompası da fiyatı etkileyen etmenler arasındadır.

Profesyonel oto yıkama makinelerinin fiyatları modeline  ve markasına göre değiştiğinden tercih ettiğiniz modele göre fiyat verilmektedir.

Yorum Bölümü.(Biz yorumları seviyoruz.)

Şamlılar Ticaret yaklaşık 50 Yıldır, çeşitli sektörlerde faaliyetini sürdürmektedir. İş Konularımız; Yayla Tuğla Fabrikası, Arçelik Bayi, Fırçasız Oto Yıkama Ürünleri, Pınar Su Bayi, Aygaz Tüp ve Otogaz Bayi, Teksin Un Bayi, Kömür ve Gübre Satışı Konularında Hizmet Vermekteyiz.