Ülkemizde son 10 yıldır  fırçasız oto yıkama ürünleri yoğun olarak kullanılmaktadır. Fırçasız oto yıkama ürünleri ise toz ve sıvı olarak profesyonel oto yıkama için 20 kg ve 25 kg bidonlarda satışa sunulmuştur. Fırçasız oto yıkama tozu küçük araçlar otomobil, büyük araçlar tır, kamyon otobüs ve iş makinelerinin yıkanması için uygundur. Fırçasız oto yıkama tozu ile kamyon, tır gibi büyük araçlar yıkanması için  60 litre suya 500 gram fırçasız oto yıkama tozu karıştırarak kullanılması uygundur. Bu karışım ile  tır ve kamyon gibi araçların brandalarını ve kupalarını temizlemek için fırçasız oto yıkama makinesi ile yıkanacak yüzeye püskürtülüp sonrasında kısa bir süre sonra yumuşayan kirler, yağlar ve çamur kolay bir şekilde temizlenir.

fircasiz-oto-yikama-urunleri

Fırça ve sünger kullanılmadan yapılan temizlik son derece etkili olup oto yıkama istasyonları için zaman, elektrik ve sudan tasarruf sağlaması yönü ile fırçasız oto yıkama ürünleri oto yıkamacıların favori ürünlerindendir.

Fırçasız oto yıkama tozu dışında diğer fırçasız oto yıkama ürünümüz ise sıvı olan fırçasız oto yıkama şampuanı dır. Sıvı olarak bidon şeklinde satışa sunulmuştur. Fırçasız oto yıkama tozu gibi sıvı olan fırçasız oto yıkama ilacı da son derece etkilidir. Bu ürünümüzde hem küçük araçlarda hemde tır yıkama, kamyon yıkamada çok tercih edilen ürünler arasındadır.

Fırçasız oto yıkama ürünlerinde kaliteli ürünleri tercih etmeniz siz ve değerli müşteriler için çok önemlidir.

Oto yıkama merkezleri ve oto kuaförlerin tüm oto yıkama malzeme ihtiyaçları giderilmektedir.

“Fırçasız Oto Yıkama İlacı” icin 8 yorum yapilmis.

  kale oto yıkama
  28 Aralık 2011 at 11:53

  Merhaba ben daha önce fırçasız oto yıkama ilacını kullandım güzel yıkıyor. Diğer oto yıkama ürünlerinin fiyat listesini mail atabilirmisiniz.

  admin
  05 Ocak 2012 at 02:26

  Fırçasız oto yıkama ilacı olarak ister toz ister sıvı olanı kullanabilirsiniz. Her iki üründe oto yıkamak için uygundur. Bu ürünler ile köpüklü yıkama yapabilirsiniz.

  Oto Kuaför
  05 Ocak 2012 at 20:23

  Oto yıkama ilacı olarak fırçasız oto yıkama tozu mu yoksa sıvı olanı mı tavsiye edersiniz.

  gökan
  29 Mart 2012 at 15:21

  Aracımı oto yıkama tozu kullanılan yerler de fırçasız bir şekilde yıkatıyorum, memnunum

  halit
  29 Mart 2012 at 15:23

  Sıvı oto yıkama ilacı ile aracımı yıkatıyorum. Tertemiz oluyor ve hiç fırça sürmeden yıkıyorlar. Tavsiye ederim…

  kadıköy oto kuaför
  29 Mart 2012 at 15:26

  Merhaba ben de dükanımda fırçasız oto yıkama ilaçlarını kullanıyorum. Mailime fiyat listesini gönderirmisiniz.

  Bmw'ci
  29 Mart 2012 at 15:26

  Aracımı köpüklü oto yıkama ilaçları ile yıkatıyorum gerçekten tertemiz oluyor ve fırça kullanılmadığından içim çok rahat…

  Fatih
  29 Mart 2012 at 15:29

  Ben aracıma çok önem veren biriyim. Kılına zarar gelsin istemem. Bunun için oto yıkama ilaçları kullanılan yerleri tercih ediyorum

Yorum Bölümü.(Biz yorumları seviyoruz.)

Şamlılar Ticaret yaklaşık 50 Yıldır, çeşitli sektörlerde faaliyetini sürdürmektedir. İş Konularımız; Yayla Tuğla Fabrikası, Arçelik Bayi, Fırçasız Oto Yıkama Ürünleri, Pınar Su Bayi, Aygaz Tüp ve Otogaz Bayi, Teksin Un Bayi, Kömür ve Gübre Satışı Konularında Hizmet Vermekteyiz.