Otomobil, tır, kamyon gibi taşıtların dışını daha kolay yıkamak ve temizlemek için fırçasız yapılan oto yıkamaya fırçasız oto yıkama işlemi denmektedir. Günümüzde oto kuaförler ve çeşitli oto yıkama istasyonlarında araçlar bu şekilde yıkanmaktadır. Fırçasız oto yıkama ile birlikte eski yöntem olan fırça ve sünger ile yapılan oto yıkama işlemi terkedilerek daha kolay ve kullanışlı olan fırçasız oto yıkama ürünleri kullanmaya başlanmıştır.

fırçasız oto yıkama

Fırçasız oto yıkama yıkama için geliştirilen fırçasız oto yıkama ilacının sağladığı avantajlar ise şöyledir.

1-Oto yıkama için harcanan süreyi kısaltır.
2-Ekonomiktir. Su ve enerjiden tasarruf sağlar.
3-Cilalı olduğundan yıkanan araçta cila yapılmış derecesinde parlaklık sağlar.
4-Konsantredir. 1 kg fırçasız oto yıkama ilacı 60 litre su ile seyreltilerek kullanılır.
5-Aracın boyasına zarar vermeden yıkama yapılmasını sağlar. Boyasının korunmasına yardımcı olur.

Fırçasız oto yıkama ile yapılan oto yıkama işleminde iyi sonuç elde etmek için kaliteli fırçasız oto yıkama  ilacı kullanmanızı öneririz.

Fırçasız oto yıkama ilacı kullanılışı ise gayet kolaydır. Fırçasız oto yıkama yapmak için fırçasız oto köpük makinası kullanmanız gerekmektedir. Ürün su ile seyreltilip karıştırılarak kullanılır.

“Fırçasız Oto Yıkama” icin 2 yorum yapilmis.

  janna
  28 Haziran 2014 at 18:42

  merhaba!
  ben Gurcistandan yaziyorum, fircasiz Oto yikama köpük ılacı almak ıstıyorum, ama once fıyat bılmek lazım. her ay bır ton ılac alabılırm, fıyat lıstesı gonderebılrsınız, onceden cok teşekkür ederım.
  saygılarımla Janna hanimi

  janna
  28 Haziran 2014 at 19:04

  merhaba!
  ben Gurcistandan yaziyorum, fircasiz Oto yikama köpük deterjan almak ıstıyorum, ama once fıyat bılmek lazım. her ay bır ton ılac alabılırm, fıyat lıstesı gonderebılrsınız, onceden cok teşekkür ederım.
  saygılarımla Janna hanimi

Yorum Bölümü.(Biz yorumları seviyoruz.)

Şamlılar Ticaret yaklaşık 50 Yıldır, çeşitli sektörlerde faaliyetini sürdürmektedir. İş Konularımız; Yayla Tuğla Fabrikası, Arçelik Bayi, Fırçasız Oto Yıkama Ürünleri, Pınar Su Bayi, Aygaz Tüp ve Otogaz Bayi, Teksin Un Bayi, Kömür ve Gübre Satışı Konularında Hizmet Vermekteyiz.