En çok oto yıkama sektöründe gördüğümüz basınçlı oto yıkama makineleri bu sektörün dışında bir çok yerde kullanılmaktadır. Örneğin depo temizliği, gemi temizliği, fabrikalarda, ahır temizliğinde, askeriyede, belediyelerde daha sayamadığımız bir çok yerde basınçlı oto yıkama makinesi kullanılır.

Basınçlı oto yıkama makinesi genel olarak iki grupta sunulmaktadır. Sıcak soğuk yıkama yapan oto yıkama makinesi, sadece soğuk yıkama yapan oto yıkama makinesidir. Oto yıkama makineleri kendi aralarında da basınç güçlerine ve bir takım teknik özelliklerine göre ayrılırlar. Yeni oto yıkama makineleri çok sessiz ve sarsılmadan çalışır. Pompa tipi seramik pistonlu olanlar mevcuttur. Çalışma basınçları ayarlanabilmektedir. Hortum uzunlukları 10-12 metre dir. İstediğimiz basınçta çalıştırma imkanı vermektedir.

Yukarıda saydığımız teknik bazı özellikler oto yıkama makinaları fiyatlarını  da belirleyen etmenler olarak söylenebilir.

basincli-yikama-makineleri

Yorum Bölümü.(Biz yorumları seviyoruz.)

Şamlılar Ticaret yaklaşık 50 Yıldır, çeşitli sektörlerde faaliyetini sürdürmektedir. İş Konularımız; Yayla Tuğla Fabrikası, Arçelik Bayi, Fırçasız Oto Yıkama Ürünleri, Pınar Su Bayi, Aygaz Tüp ve Otogaz Bayi, Teksin Un Bayi, Kömür ve Gübre Satışı Konularında Hizmet Vermekteyiz.