Otomobil ve tır, kamyon, traktör  gibi iş araçlarının dış yıkaması hem zahmetli hemde zaman almaktadır. Fırçasız oto yıkama tozu ise oto yıkama yapan işletmelerin daha kolay ve daha az sürede yapılmasına olanak vermiştir. Özellikle büyük araçların fırça ile temizlenmesi çok zor ve çok zaman almaktadır. Fırçasız oto yıkama tozu kullanılarak  oto yıkama yapılırsa fırçaya ile aracı sürtmeye gerek kalmadığından kısa süre de oto yıkma işlemi tamamlanmaktadır. Bu ve diğer nedenlerle fırçasız oto yıkama tozu, fırçasız oto yıkama ilacı hemen hemen tüm yıkama istasyonların kullanılan oto yıkama malzemeleri dir.

Fırçasız oto yıkama tozu ile tır, kamyon gibi araçların kupa ve brandalı kısımları temizlenmektedir. Fırçasız oto yıkama tozu kullanılırken su ile seyreltilip kullanılmaktadır.

Uygulamada 60 litre suya 1 kg fırçasız oto yıkama tozu kullanılmaktadır.

Etkili ve fırçasız bir temizlik için fırçasız oto yıkama tozu veya fırçasız oto yıkama sıvısı olan fırçasız oto yıkama şampuanı deneyebilirsiniz.

Fırçasız Oto Yıkama Tozu

 

Yorum Bölümü.(Biz yorumları seviyoruz.)

Şamlılar Ticaret yaklaşık 50 Yıldır, çeşitli sektörlerde faaliyetini sürdürmektedir. İş Konularımız; Yayla Tuğla Fabrikası, Arçelik Bayi, Fırçasız Oto Yıkama Ürünleri, Pınar Su Bayi, Aygaz Tüp ve Otogaz Bayi, Teksin Un Bayi, Kömür ve Gübre Satışı Konularında Hizmet Vermekteyiz.