Fırçasız oto yıkama şampuanı binek otomobil, tır, kamyon, iş makinelerini gibi araçların üzerindeki toz, çamur ve diğer pisliklerin kalıntılarını fırçasız bir şekilde çıkarabilmek için üretilmiş olan cilalı oto şampuanı dır. Fırçasız oto yıkama şampuanı ile fırçasız oto yıkama yapılması özelliğinden dolayı oto yıkama süresi kısalmıştır. Sürenin kısalması oto kuaförler ve oto yıkama yapan kişiler için büyük avantaj sağlamıştır.

Ürünümüz fırçasız oto yıkama şampuanı cilalı olması özelliği nedeni ile yıkanan aracın dış yüzeyini hem korur hemde parlaklık verir. Aracınıza ve çevreye zarar vermez.

Fırçasız oto yıkama şampuanı nın kullanımı ise gayet basittir. Konsantre olduğundan seyreltilerek kullanılır. 1 litre fırçasız oto yıkama şampuanına 60 litre su eklenerek karıştırılıp kullanılır. Bunun için fırçasız oto yıkama makinesi kullanılır. Fırçasız oto yıkama makinesi (tankı) tüp şeklindedir. Köpük aparatı ile kullanılırsa köpüklü oto yıkama yapılabilir.

Fırçasız oto yıkama şampuanı araç üzerinden başlayarak tüm yüzeyine püskürtülür. Kısa bir süre beklendikten sonra basınçlı oto yıkama makinesi ile tazyikli su tutularak araç temizliği yapılmış olur.

Fırçasız Oto Yıkama İlacı

“Fırçasız Oto Yıkama Şampuanı” icin 5 yorum yapilmis.

  hakkı
  29 Mart 2012 at 15:10

  Fırçasız oto yıkama şampuanı hakkında çok faydalı bilgiler vermişsiniz. Teşeklürler

  ahmet
  29 Mart 2012 at 15:12

  Aracını seven kişilerin fırçasız oto yıkama şampuanını kullanmaları gerekir.

  Ali
  29 Mart 2012 at 15:15

  Ben de aracımı fırçasız oto şampuanı kullanan kuaförler de yıkatıyorum. Tertemiz ve çiziksiz…

  Ümit
  29 Mart 2012 at 15:17

  Fırçasız oto yıkama şampunaları ile aracımı daha hızlı ve pratik bir şekilde yıkatıyorum. Herkeze tavsiye ederim

  Gökan
  29 Mart 2012 at 15:18

  Fırçasız oto yıkama ilacı ve su ile aracıma fırça değdirmeden yıkatıyorum. Çok memnunum

Yorum Bölümü.(Biz yorumları seviyoruz.)

Şamlılar Ticaret yaklaşık 50 Yıldır, çeşitli sektörlerde faaliyetini sürdürmektedir. İş Konularımız; Yayla Tuğla Fabrikası, Arçelik Bayi, Fırçasız Oto Yıkama Ürünleri, Pınar Su Bayi, Aygaz Tüp ve Otogaz Bayi, Teksin Un Bayi, Kömür ve Gübre Satışı Konularında Hizmet Vermekteyiz.