Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü ve Oto Yıkama Şampuanı İmalatları

fircasiz-oto-yikama9

Oto Kuaförleri oto yıkama malzemelerinde 10 yıllık tecrübe ile Türkiyedeki ilklerden olan firmamız cazip , hesaplı, ideal aradığınız kalitedeki ürünleri bir telefonunuzla sipariş edebilir. Fırçasız Oto Yıkama Malzemelerimiz hakkında bizden bilgi alabilirsiniz. Yerinizde kredi kartı ile ödeme imkanımız mevcuttur.

Fırçasız oto yıkama şampuanı, fırçasız köpüklü oto yıkama , fırçasız köpüklü oto yıkama makinesi ve diğer oto bakım ürünlerin kalite ve ekonomik fiyatlarımız için firmamız ile iletişime geçiniz.

TÜRKİYENİN HER NOKTASINA KARGO İLE  FIRÇASIZ OTO YIKAMA DETERJANI GÖNDERİLİR.

Fırçasız Oto Yıkama Malzemeleri-Oto Temizlik Ürünleri

Sıvı fırçasız oto yıkama deterjanı,
Toz fırçasız oto yıkama
deterjanı,
Köpüklü oto yıkama deterjanı,
Fırçasız Köpüklü Oto Yıkama Makinesi
Silikonlu torpido parlatıcı,
Torpido parlatıcı süt,
Motor temizleme deterjanı,
Jant temizleme ve parlatma deterjanı,
Oto parfüm çeşitleri,
Su kaydırıcı,
Zift temizleme ilacı,
Hızlı cila,
Oto yıkama fırçası,
Microfiber temizlik bezi,
Deri bez,
Halı yıkama şampuanı,
Fırçasız oto yıkama sıvısı ve köpük tankı,
Koltuk ve döşeme temizleyici

FIRÇASIZ OTO YIKAMA ÜRÜNLERİMİZ TSE KALİTE BELGELERİNE SAHİPTİR.

FIRÇASIZ OTO YIKAMA ŞAMPUANI

Aracın üzerinde  fırça -sünger vb.  kullanılmadığı için boya çizilmez ve  boyalı yüzey uzun yıllar parlak görünümünü kaybetmez. Fırçasız oto yıkamanın düzenli yapılması halinde aracın cilası korunur, matlaşmaz, aracın metal aksamında paslanma veya aşınmaya neden olmaz. Toz, çamur, sinek, böcek, kuş pisliği ve benzeri kir tabakalarını içerdiği aktif maddeler doğada % 90’ın üzerinde bozunabilir.

Belirli oranda  malzeme fırçasız oto yıkama püskürtme tüpünün içine doldurulur ve üzeri su ile tamamlanır. Tüpün vanaları kapatılır ve, hava doldurulur kullanıma hazır hale gelmiş olur. Yıkanacak araca başka bir işlem yapılmadan aracın tüm yüzeyine ürün püskürtülür. 2-3 dakika beklenir ve basınçlı su ile durulanır. Durulamadan sonra bez ile kurulanan aracın yıkama işlemi tamamlanmış olur.

Fırçasız Oto Yıkama Malzemeleri ile ilgili sorularınız ve taleplerinizi yorum bölümünden bize iletebilirsiniz.

Fırçasız Oto Yıkama Malzemeleri ile ilgili yeni web sitemiz fircasiz oto yikama demo olarak yayına girmiştir. Sitemizde sektördeki gelişmeler ve yenilikleri sizlere haberdar edeceğiz.

“FIRÇASIZ OTO YIKAMA MALZEMELERİ” icin 65 yorum yapilmis.

  Fırçasızı Oto Yıkama Ürünleri | Tuğla Fabrikaları
  14 Haziran 2010 at 13:41

  […] FIRÇASIZ OTO YIKAMA MALZEMELERİ […]

  Mert Oto Kuaförü
  14 Haziran 2010 at 13:49

  Yeni oto kuaförü açtım. Fırçasız oto yıkama malzemelerinin fiyatları ve kullanımı hakkında Uğur Bey ile görüşmek isterim iletişim bilgilerimi e-mail ile gönderdim.

  mustafa
  19 Haziran 2010 at 11:06

  Fırçasız oto yıkama ilacı, deterjanı ile kaç adet oyo yıkayabilirim. Fiyatı nedir.

  Deniz Oto Yıkama
  27 Haziran 2010 at 00:42

  Fırçasız oto yıkama şampuanı ve diğer oto bakım malzemelerinin fiyatını liste halinde gönderebilirmisiniz.

  atik oto yıkama
  05 Temmuz 2010 at 20:20

  halı yıkama şampuanınızı kullanıyorum. Çok memnun kaldım. Piyasadaki bir çok halı yıkama şampuanını kullandım. Ama sizin halı yıkama şampuanınızdan gerçekten çok memnun kaldım. Halı yıkama şampuanınızın kokusu mükemmel, temizlemesi mükemmel. Böyle bir ürünle beni tanıştırdığınız için teşekkürler.

  Karpet Petrol Ofisi
  09 Temmuz 2010 at 16:54

  Yayla fırçasız oto yıkama ürünlerini yaklaşık 10 aydır kullanıyoruz. Ekonomik ve kaliteli bu fırçasız yıkama ürünü ile sorunlarımızı aştık. Kullandığımız bir çok fırçasız yıkama ürününde temizleme konusunda problemler yaşadık. Ama şimdi sizin ürününüzle bu sorunları aştık. Araçlardaki kuş pislikleri, uzun yolda oluşan sinek kalıntılarını artık dert etmez olduk. Ürüne ihtiyacımız olduğunda gerek servise çıkan araçlarınız ve gerekse servis dışı zamanlarda kargo ile gönderimlerinizle bugüne kadar vermiş olduğunuz hizmetlerde hiç bir aksama olmadı. İlginize teşekkür ederiz. İyi çalışmalar.

  ömür
  12 Temmuz 2010 at 02:27

  fırçasız oto yıkama ürünlerinin fiatlarını ve nakliye konusu mail adresime gönderir misiniz. iyi çalışmalar.

  mahmut tezcan
  15 Temmuz 2010 at 10:16

  fırçasız oto yıkama ürünlerinden,köpüklü oto yıkama ilacı kullanmak istiyorum. Daha önceden köpüklü oto yıkama deterjanı kullandım. Ama tam istediğim randımanı alamadım. Yoğun kirlerde, kullandığım köpüklü oto yıkama şampuanı kiri tam çıkartmadı. Sizin frçasız oto yıkama ürünlerinizin kalitesi nasıl? Yoğun kirli araçlarda ve uzun yoldan gelen araçların camlarında oluşan sinek pisliklerini tam olarak çıkartıyormu? Fırçasız oto yıkama ürünlerinin fiyatları nelerdir, tarafıma bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler iyi çalışmalar.

  admin
  15 Temmuz 2010 at 16:47

  Mahmut Bey firçasız oto yıkama ürünlerimizden satışını yaptığımı deterjanın kalitesinden kullanan müşterilerimiz memnunlar. Bize iş yerinizin nerede olduğunu ve bir iritbat telefonu bırakırsanız size konu hakkında daha geniş bilgi vermeye çalışırız.

  süleyman terzi
  18 Temmuz 2010 at 15:45

  Merhaba biz Ankarada halı yıkama işleri yapmaktayız. Uğur Beyle karşılıklı görüşmelerimiz neticesinde halı yıkama şampuanınızı kargo ile teslim aldık. Uğur beyin bize tarif ettiği gibi kullandık. Gerçekten mükemmel bir halı şampuanı.Halı şampuanının kokusu çok güzel, lekeleri çıkartmasındaki özelliği ise harika. Halı şampuanının kokusu müşterilerimiz tarafından da olumlu karşılandı. Buradan memnuniyetimizi dile getirmek istedik. Teşekkürler.

  candemir büyükatçı
  19 Temmuz 2010 at 18:05

  Sayın yetkili, fırçasız oto yıkama makinesi ve komprösör ihtiyacımız bulunmaktadır. Fırçasız oto yıkama makinası ve komprosör satışınız varmıdır, varsa fiyatları hakkında mail atarsanız seviniriz. Teşekkürler.

  fatih
  20 Temmuz 2010 at 22:51

  slm sizinle açil gürüşmem lazım

  Mustafa Karabıçak
  23 Temmuz 2010 at 15:17

  Merhaba, oto temizlik ürünleri ile ilgili olarak, fırçasız oto yıkama ilacı, köpüklü cilalı oto yıkama ilacı, lastik parlatıcı, torpido parlatıcı, koltuk ve döşeme temizlemek için detaylı temizlik deterjanı gibi ürünler almak istiyoruz. Fiyatlarınız ve ürünler hakkında bizi bilgilendirirseniz seviniriz. Ayrıca halı yıkama şampuanınızın kalitesinin iyi olduğunu yorumlardan okudum. Halı yıkama şampuanları hakkında da bizi bilgilendirirseniz seviniriz. İyi çalışmalar.

  Kimyacı
  24 Temmuz 2010 at 21:24

  Merhaba, elimde fırçasız oto yıkama formülü mevcut. Fırçasız oto yıkama ilacı formülünü satmayı düşünüyorum. İlgilenirseniz lütfen mail atınız.

  Şadan Peyik
  11 Ağustos 2010 at 18:42

  Merhabalar ben voulis fırçasız oto yıkama ilacı arıyorum. Voulis fırçasız köpüklü oto yıkama deterjanlarını sizin sattığınızı öğrendim. Samsundaki oto yıkama istasyonumuza uğrarsanız seviniriz. Voulis toz fırçasız oto yıkama şampuanı alacağız. Teşekkürler.

  Selamun Aleyküm
  14 Ağustos 2010 at 22:06

  Öncelikle sizlerin vede tüm müslüman aleminin Ramazan Ayını en içten dileklerimle kutluyorum. Bana fırçasız oto şampuanı ve halı şampuanının fiyat listesini yollarsanız sevinirim kalın sağlıcakla…

  erol ateşer
  19 Ağustos 2010 at 01:56

  s.a halı yıkama şampuanının fıyat lıstesi gönderirmisiniz.

  murat
  20 Ağustos 2010 at 12:48

  oto kuaför kullanım malzemelerinin fiyatlarını mail olarak atarsanız çok sevinirim yeni bir oto kuaförü açmak istiyorum..araştırma yapıyorum tşk.

  Karakaş Oto Yıkama
  21 Ağustos 2010 at 23:11

  Sayın Mehmet Bey, fırçasız oto yıkama ilacınızı yaklaşık 8 aydır kullanıyoruz. Detrjan harika. Biz sizlerin yoğun çabalarıyla fırçasız ilacı kullanmaya başladık ama iyikide bize bu ürünü tanıtmışsınız. Bu vesile ile size teşekkürlerimizi sunarız. Aynı şeyi halı yıkama şampuanındada yaşadık. Biraz inatçıyız galiba ama size yeniden teşekkürü bir borç biliyoruz. Çünkü halı yıkama şampuanıda mükemmel bir ürün. Lastik ve torpido parlatıcınızı söylemeden geçmek olmaz. Her şey için teşekkürler. Hayırlı ramazanlar diliyoruz.

  Melih oto yıkama
  23 Ağustos 2010 at 13:15

  Fırçasız oto yıkama ürünlerinizi 7 senedir kullanıyorum. Bugüne kadar hiç bir şikayetim olmadı. Teşekkür ederim. Melih İnal

  Bıcı Bıcı Oto Yıkama
  24 Ağustos 2010 at 11:19

  Merhabalar, herkes yorumlarını yazmış. Ben de fikirlerimi burada sizlerle paylaşmak istedim. 2001 yılının yaz aylarında Mehmet Bey ilk defa bize gelip fırçasız,süngersiz oto yıkama ürünlerini, o zaman easy wash adında geçen ürünleri satıyoruz dediğinde bu adam ne diyor diye geçirdim içimden. 21 yıllık oto yıkamacılığımda çok şeylerle karşılaşmış olduğumdan önce inanmadım tabiki söylenenlere. Ürünü gösterdiler, birkaç araba yıkadılar. Herşey çok güzel ama yine de içimde bir kuşku vardı. Referans vereceğiniz buralarda kimler var diye sordum. Ürünün Avrupadan yeni ithal edildiğini ve şuanda yeni yeni piyasaya girdiğini belirttiler. Yeniliklere açık bir insan olarak ürünü hem almak istiyorum, hem de içimdeki şüpheleri yenemiyordum. Acaba bu ürün böyle de, bana verecekleri ürün farklı birşey çıkarmı, araçlara zarar verirmi falan endişelerim vardı. Bu endişelerimi dile getirdiğimde ürünün Avrupada 1980 yılından bu tarafa kullanıldığını ve hiç bir sorun yaşamayacağımı beyan ettiler. Ama yinede şüpheliydim. Sonra kendilerinin Arçelik, Aygaz bayilikleri olduğunu ve tuğla fabrikaları olduğunu bizim buradaki bayilerle tanışık olduklarını söylediler. Arçelik bayi Rustem Beyin yanına gittik. O da bu firmadan bir sorun yaşamayacağımızı ürünü gönül rahatlığı ile alabileceğimizi söyledi. Yine 25 yıldır tuğla bayileri olan Mercan Ticaretten Ahmet Beyle görüştük. Sonuçta güvenimiz arttı. Çünkü bize ürünü satıp kaybolup gitme şansları yoktu. Fırçasız oto yıkama ilacını aldık ve o gün bu gün kullanıyoruz. Ürünler çok kaliteli ve daha sonra halı yıkama şampuanını bize getirdiler. Özel imal ettirilmiş mükemmel bir halı yıkama şampuanı. Onuda kullanıyoruz. Ürünlerimiz her an bize bir telefon uzaklığında. Araçlar geldiğinde ürünümüzü alıyoruz bir aksilik çıktı araç gelmeden ürünümüz bittiyse telefonla siparişimizi veriyoruz ertesi gün kargoyla elimize ürünler ulaşıyor. 9 yıllık çalışmamızda sunduğunuz hizmetten memnunuz. Daha nice yıllar birlikteğimizi aynı hizmet anlayışınızla devam ettirmek dileklerimle saygılarımı sunuyorum. İsmail Atagün

  şakir
  28 Ağustos 2010 at 12:28

  Fırçasız yıkama ürünlerini yeni kullanmaya başlayacağım. Fırcasız yıkama deterjanı hakkında bilgi verebilirmisiniz. Teşekkür ederim.

  medet
  20 Eylül 2010 at 20:50

  Oto yıkama yeri acmayı düşünüyorum.. gerekli malzemeler hakkında bilgi verirseniz sevinirim.. paylaşım için teşekkürler

  uğur
  27 Eylül 2010 at 11:49

  Ben bu sektöre atılmak istiyorum yani oto yıkama işine ,benim öğrenmek istediğim sizin ürünlerin fiyatlarnınızı görebileceğim bi adres varmı yoksa nasıl öğrenebilirim teşekkürler..

  Melih
  27 Eylül 2010 at 16:03

  Benzin istasyonumuza 1 TL ile çalışan jetonlu köpük makinesi kurdurmak istiyoruz. Jetonlu köpük makinesi ve jetonlu süpürge makinesi kurulumu yapıyor musunuz? Bilgi verirseniz memnun oluruz. Teşekkürler…

  fatih
  05 Ekim 2010 at 15:48

  İyi günler. Fırçasız oto yıkama ürünlerin ve makineler hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

  saim
  08 Ekim 2010 at 20:26

  Oto Yıkamam Var Ama Bu Köpüklü Yıkama Makineniz Hakkında Geniş Bilgi Verirseniz Sevinirim Almayı Düşünüyorum da Randumanlı Mı?

  Cumhur DEMİRCİ
  26 Ekim 2010 at 13:37

  Ankara ilinde oto yıkama yeri acmayı düşünüyorum.. Gerekli malzemeler hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Ayrıca bana maliyeti ne olur. Paylaşım için teşekkürler

  i.halil terim
  12 Kasım 2010 at 09:20

  Oto kuaför ürünleri fiyatını yollarsanız sevinirim. İyi günler

  murat karaç
  12 Kasım 2010 at 15:49

  Slm ben oto yıkama işindeyim sizden istegim fiyat listeniz mumkünse bir cevap maili bekliyorum tabiki fiyatlar Şimdiden teşekkürler ilginiz için

  serkan
  24 Kasım 2010 at 16:27

  Slm oto kuaför açacağım burada fırçasız oto yıkama yok lütfen fırçasız yıkama hakkında bilgi ve fiyat listenizi mail adresime gönderirmisiniz teşekkürler.

  admin
  02 Aralık 2010 at 01:29

  Serkan Bey oto kuaförünü nerede açacaksınız. Fırçasız yıkama ile ilgili yetkili kişinin telefonu sitemizde bulunmaktadır. İrtibata geçebilirsiniz.

  admin
  02 Aralık 2010 at 01:32

  Murat bey fiyat konusunu Uğur Bey iritbat numarasından öğrenebilirsiniz. İyi günler…

  Ferdi tumbar
  12 Aralık 2010 at 16:26

  Hakkinizda cok iyi seyler duydum acaba fırçasız oto yıkama ürünlerinin fiatlarını mail adresime gönderir misiniz. İyi çalışmalar.

  yasin
  12 Aralık 2010 at 22:45

  S.a. Oto yıkama açmayı düşünüyorum.gerekli malzemler ve fiyatlar hakkında yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.

  Sinan Mert
  16 Aralık 2010 at 07:24

  Merhaba,oto kuaför işine girmek istiyoruz,bizim de fırçasız oto yıkama makinesi,temizlik ve bakım ürünleri ile komprösör ihtiyacımız bulunmaktadır. Fırçasız oto yıkama makinası ve komprosör satışınız varmıdır, varsa temizlik ve bakım ürünleri fiyatları hakkında mail atarsanız seviniriz. Teşekkürler.

  yavuz
  28 Aralık 2010 at 23:36

  Fırçasız oto yıkama açmak istiyorum bana gerekli olan malzeme ve kimyasalların maliyetini mailime gönderirseniz sevinirim teşekkürler

  kemal
  17 Mart 2011 at 15:39

  Merhaba yeni oto kufuru aciyorum bana liste ve fiyatlarinizi verirmisiniz tesekurler.

  mustafa
  20 Mart 2011 at 15:14

  Halı yıkama şampuanı almak istiyorum.. Ayrıca ben halı oto yıkamacıyım ve köpük makinam var fırcasız urun olarak aldım fakat kir çözmüyor ve bu yüzden fırca kullanmak zorunda kalıyorum bu konuda garantı verebılırmısınız bana kır cıkarmada kesın garantılımı köpüğünüz.. mail adresime bilgi mesajı yollar ve bu urunlerın fıyatlarını yollarsanız sevınırım..

  Serdar Kabataş
  24 Mart 2011 at 19:28

  Firmanızın methini çok duydum. Bugüne kadar dört beş firma ile çalıştım ama ürünlerde istediğim kaliteyi bulamadım. Araştırdım ve sizinle çalışanların memnun olduklarını gördüm. Aslında beni en çok inandıran 7 yıldır sizinle çalışan şahin oto yıkama oldu. Teyfik bey sizinle çalışmalarında bugüne kadar bir sıkıntı olmadığını ürünlerin kaliteli olduğunu söyledi yetkili arkadaşın bizide ziyaret etmesini talep ediyorum. Teşekkürler

  vural
  29 Mart 2011 at 01:08

  Merhaba yeni bir oto yıkama ve kuaförü acmayı düşünüyorum. Yıkama ekipmanları ve gerekli deterjanların fiyatlarını ögrenebilirmiyim?

  coşkun
  03 Nisan 2011 at 13:52

  arkadaşlar oto yıkamada iyi para gelir varmı ben de açmayı düşünüorum ama bilemiorum yardımlarınızı bekliorum.. tşkler

  Veli
  06 Nisan 2011 at 23:21

  Selamunaleyküm Oto Yıkama Açmayı Düşünüyorum.Yıkama Ekipmanları Ve Gerekli Malzemelerin Fiyatları Hakkında Bilgi Verebilirmisiniz.

  uğur
  11 Nisan 2011 at 07:45

  Selam en gec 1 ay icerisinde yerimiz hazır inş. ürünleriniz hakkında bilgi ve fiyat listesi amlak istiyorum ulaşırsanız sevirim.

  şahin
  13 Nisan 2011 at 21:29

  Merhaba tır yıkamaları için özel bir fırçasız yıkama ilacının sizde mevcut olduğunu duydum. Şimdi kullandığım fırçasız yıkama ilacındaki problem tırların brandalarındaki kirleri tam çıkartmıyor sizin yeni ilacınızda bu problemin olmadığını söylüyorlar şunu soracağım neden benim kullandığım ilaç aynı şekilde temizlemiyor

  osman uluışık
  18 Nisan 2011 at 09:46

  selamlar bana oto yıkama malzemeleriniz ve fiyat listelerini mail yoluyla ulaştırabilirseniz sevinirim.sena oto yıkama okmeydanı

  volkan
  01 Haziran 2011 at 01:06

  iyi günler biz iki arkadaş oto kuaför açmayı düşünüyoruz fırçasız oto yıkama ekipmanları hakkında ve şampuanlar hakkında bilgi verirseniz seviniriz.

  pars aybar
  13 Haziran 2011 at 02:02

  Merhaba yeni bir oto yıkama ve kuaförü acmayı düşünüyorum. gerekli deterjanların fiyatlarını ögrenebilirmiyim?
  bide bu yıkama makinaları nın fıyatları nedirr

  hakan
  15 Haziran 2011 at 16:56

  Ben yeni oto yıkama açtım ve malzemeye ihtıyacım var. Bana fıyat listenizi ulaştırırsanız sevinirim.

  ersin
  28 Haziran 2011 at 16:04

  slm oto yıkama ve detaylı bakım dükkanı acmayı dusunuyorum. eger ımkanınız varsa bana gereklı tüm tecizat (basınçlı su mak. kpük mak. yuksek vat.lı elektrk süp.vs:)ve kımyasalların lıstesını mail adresıme gönderebilirmisiniz. teşekkür ederim

  taha yasin demir
  24 Temmuz 2011 at 14:17

  Selam ben Yasin marketim var iki tane ek olarak da birisiyle hali yıkama dukkanı devir alacagım bu konu hakkında bilgi verirseniz püf noktalarini sevinirim…
  nurmar.ltd@mynet.com

  bahattin
  24 Temmuz 2011 at 16:08

  Yeni oto ve halı yıkama dükkanı açacağım malzeme ve fiyat listesi almak istiyorum teşekkürler…

  ömer
  27 Temmuz 2011 at 09:20

  Merhaba ben kuzey ırakta bir oto kuaförü açmak istiyorum gerekli olan bütün mazemelerin listesini ve fiyatlarını gönderirseniz memnun olurum teşekürler…

  özcan
  04 Ağustos 2011 at 00:05

  Merhaba hocam…ben yeni bir oto ve halı yıkama ve kuaförü açmayı düşünüyorum…yıkama ekipmanları ve gerekli deterjanların fiyatlarını öğrenebilirmiyim..?

  süleyman
  04 Ağustos 2011 at 12:06

  Ben yeni oto yıkama açacağım, bana gerekli bütün firçasız oto yıkama malzeme ve temizlik ürünlerinin fiyat listesini mail atarsanız sevinirim.

  gamze
  23 Ağustos 2011 at 14:33

  merhabalar yeni oto yıkama açanlar yada oto deterjanlara ihtiyacı olanlar beni arayabilirler.. yardımcı olurum zaten bu işi yapıorum..artı olarak yıkama makinelerindede yardımcı olucam. numaram..0532 670 80 07… fiyat listesi arayınca verebilirim ancak..

  KADİR DANIŞMAZ
  15 Eylül 2011 at 19:33

  Ben yeni oto yıkama açacağım, bana gerekli bütün firçasız oto yıkama malzeme ve temizlik ürünlerinin fiyat listesini mail atarsanız sevinirim.

  ilhami salbaz
  12 Ekim 2011 at 08:44

  fırcasız oto yıkama için gereken tüm malzemelerin fiyat listesini gönderirseniz sevinirim yeni bi oto yıkama açacağımdan istiyorum iyi çalışmalar saygılar…

  Oto Yıkama Bursa
  05 Kasım 2011 at 12:57

  slm ben yeni bir oto yıkama açmak ıstıyorum yanlız iş üzerinde hiç bir bilgim yok sadece gördüklerimle ek bir iş olarak düşünüyorum uygun yerim var yerime bakarak o işi hoş gördüm yanlız iş uzerınde bilgili olmadıgım ıcın yuklu yatırımda bulunmak ıstemıyorum taki ış icınde ilerıyi görene kadar yanlız urunler konusunda da musterıyı gerı getırecek kalite göstermesini istıyorum yardımcı olursanız sızınle çalısmak istiyorum.

  Kamil Aktekin
  16 Aralık 2011 at 18:30

  Merhaba fırçasız oto yıkama malzemeleri ve oto yıkama makinelerinin fiyatları nedir.

  Semih
  17 Aralık 2011 at 02:05

  Fırçasız oto yıkama makinesi bulunurmu?

  Kamer Oto Yıkama
  19 Aralık 2011 at 22:46

  Köpüklü oto yıkama için fırçasız oto yıkama şampuanı kullanıyoruz. Sizinle tanışmak isterim. Adresimi mail de bildirdim.

  SAİT AYDIN
  03 Ocak 2012 at 19:01

  slm ben oto yıkama acacam komple deterjanlarınızın lısteli bi sekılde gondermenızı rıca ederım tskartı kargo yada naklıye dahıl

  fatih
  09 Ocak 2012 at 22:33

  Yeni bir oto kuaför açmayı dusunuyoruz bunun için bu yada bu işte kulanılacak tum makına ve deterjanların fıyat lıstesını gönderebılırmısınız mail adresıme ödemelerı kredı kartıyla yapabılıyoz mu ? ve bıze ulastırmanız nasıl gerceklesıyor…

  illi
  24 Nisan 2012 at 16:59

  Yeni bir oto yıkama yerı acmayı dusunuyoruz bana oto yıkama makınaları ile oto yıkama malzemelerıyle ılgılı detaylı bılgı ve fıyat lıstesı verırmısınız. Teşekkurler

Yorum Bölümü.(Biz yorumları seviyoruz.)

Şamlılar Ticaret yaklaşık 50 Yıldır, çeşitli sektörlerde faaliyetini sürdürmektedir. İş Konularımız; Yayla Tuğla Fabrikası, Arçelik Bayi, Fırçasız Oto Yıkama Ürünleri, Pınar Su Bayi, Aygaz Tüp ve Otogaz Bayi, Teksin Un Bayi, Kömür ve Gübre Satışı Konularında Hizmet Vermekteyiz.