arcelik-bayi1

Diğer bir  faaliyet  konumuz 30 yıldır sürdürmekte olduğumuz Yayla Ticaret Arçelik Beyaz Eşya bayiliğidir, siz değerli müşterilerimize beyaz eşya alanında en iyi hizmeti vermeye gayret göstermekteyiz.  Tüm beyaz eşya çeşitlerimiz ve aylık düzenlenen kampanyalarımız için iletişim sayfamızdan bize ulaşın.

Yaz Dönemi Kampanyası Fırsatlarını Kaçırmayınız.

“ARÇELİK BAYİSİ” icin 3 yorum yapilmis.

  Osman Karataş
  25 Eylül 2010 at 21:42

  Nar taneleme makinesi satıyor musunuz? Piyasada narmatik olarak adlandırılıyor. Nar tanelerini bir çırpıda ayıklayan bir makineymiş.

  yahya bayram
  16 Ekim 2010 at 20:26

  Nar Meyvesini Sevenlere Müjde,Nar Matik Yerli Malı Bir Ürün Olarak Piyasaya Sürülmüştür. Nar Tanelerini Kaşıkla Yemenin Zevkini Çıkarabilirsiniz.

  oktay gökhan
  30 Kasım 2010 at 01:10

  müthiş bir buluş,nar mevsimi başladığında kasayla nar alırdım.ancak nar tanelerini ayıklayabilmek için ellerim hem kararır hemde acırdı.üstelik narı dökerken her tarafı pislik içinde bırakırdım,ya suyu etrafa sıçrardı yada tanaleri..nar meyvesini çok sevdiğimden bu zorluklara katlanırdım.oysa şimdi hemde silikonlu narmatik çıkmış hemen aldım.kapaklı olan bu narmatik hiç bir zorluk çıkarmadan 30 saniyede tüm narları döküyor suyunu ayrı içiyorum ve tanelerini kaşıkla yeme zevkine varıyorum.kim bu kapaklı narmatiği bulup bize sunduysa ona çok teşekkür ederim.Bu arada TÜRK malı olmasına da ayrıca sevindim,ALLAH’tan çin malı değil :))

Yorum Bölümü.(Biz yorumları seviyoruz.)

Şamlılar Ticaret yaklaşık 50 Yıldır, çeşitli sektörlerde faaliyetini sürdürmektedir. İş Konularımız; Yayla Tuğla Fabrikası, Arçelik Bayi, Fırçasız Oto Yıkama Ürünleri, Pınar Su Bayi, Aygaz Tüp ve Otogaz Bayi, Teksin Un Bayi, Kömür ve Gübre Satışı Konularında Hizmet Vermekteyiz.